Після сходженя води з затопленого кладовища, Дух Сірка вже наволі і їх вже нічого не врятує. Екстрасенси один за одним бачать видіння, коли будуть повністю розгромлені загарбники …

Українські астрологи, торологи, «екстрасенси» та інші езотерики почали масово писати в соцмережах про те, що вибух дамби Каховської ГЕС «звільнив душі запорізьких козаків-характерників», позбавивши води «сакральну місцевість Великий Луг», що колись входила до Запорожської Січі в Запоріжжі. .

Великий Луг було затоплено водами Каховського водосховища у 1955 – 1957 роках.

«Раніше на тонкому плані я бачила багато козаків, які хаотично билися. Коли я запитала їх ще тоді, «коли це все закінчиться», вони сказали, що коли їхній головний скаже».

Раніше було затоплення Великого Лугу, і там були сховані мощі Сірка, це ж і є той головний для духів козаків!

І так! Для них усіх незакінчена справа – це незалежність України. Це те, що не дає їм упокоїтися! І незважаючи на відсутність фізичного тіла, на тонкому плані вони існують і можуть впливати на хід війни через ДУХ справжніх воїнів, можуть їм давати потрібну силу!

Про «зустріч» з духами козаків уві сні розповідає ще одна популярна езотерична блогерка. Сірка вона називає непереможною супер-людиною — «такі є і зараз, але їх звуть масонами».

Його поховали на місці Каховської ГЕС. Його містична сила саме там і вона вийшла назовні і це величезний знак для України. Цей підрив не просто так стався на тонкому плані. Простір звільнисяв сам. Це великий знак для України, нам вдасться перемогти і ще швидше, ніж ми думаємо», — пише дівчина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *