32 хв тому! “Мu змушені будемо nриnинити виnлaтy neнсiй, субсuдій, іншuх сoцвunлaт, щoб нe бyлo дeфoлтy”: деnутат Ніна Южаніна

Ви все правильно прочитали, припинити усі соціальні виплати, в тому числі пенсії, субсидії, соціальні допомоги. Це слова не хворої людини, а заслуженого економіста України, голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Вона нагадала, що для нової кредитної програми Верховна Рада повинна прийняти так званий “антиколомойський закон”. З понеділка профільний комітет розглянув 16 тисяч поданих поправок, але зупинив роботу, коли залишилося менш як 100 поправок.

«Для того, щоб не було дефолту без кредиту МВФ, зараз треба припинити всі виплати з бюджету. Тоді дефолту не буде. Якщо Україна на це погодиться – щоб всі соціально захищені статті зупинити, всі – ні пенсій, ні допомоги малозабезпеченим сім’ям, ні на дітей, ні субсидій. Вже дуже небагато часу залишилося. З такою економічною стагнацією у нас вже зараз буде зовсім обмежений ресурс надходжень – я навіть не знаю, чи буде можливість для фінансування армії», – застерегла Южаніна.

Питання – де гроші, які наші пенсіонери вкладали в державу протягом 30-ти років, які ми зараз виплачуємо по 40% від зарплат, де решта податків? Що ми робитимемо через 5 оків коли кредити прийдеться віддавати?

Чому б вже не зменшити фінансування Верховної ради Кабміну, Адміністрації президента, судів, топменеджменту державних компаній? Цих коштів вистачило б на 25-20% фінансування соціальних програм. Якщо б ще зменшити апарат чиновників хоча б на 30-40%, ми б мали ще з 20% економії. Але ж ні, краще тримати цю армію дармоїдів, виплачуувати мільйонні премії, купувати їм елітне житло і залазити в кредити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *